Güncel Konut Projeleri

Konut projeleri 2017 yılında da devam edecek ve bolca yeni bina-site yapılması bekleniyor. Güncel konut projeleri emlak haberleri ile karşımıza çıkarken, biz de 2017 yılından beklediklerimizi yazıya döktük.

Güncel Konut Projeleri

Özellikle konut projeleri 2017 yılında İstanbul’da son derece yoğun geçecek. İstanbul Şişli’de yapılan dikkat çekici konut projeleri arasında Skyland İstanbul yer alıyor. Proje Mart 2017’de teslim edilecekken, Skyland İstanbul’da hem ev, hem de ofisler yer alacak. Anadolu Yakası’nda ise Pendik’te Ondörtüç Pendik konutları dikkat çekiyor. 240 ay banka kredi seçeneği sunan Ondörtüç Pendik’te 242 adet konut olacak. Aynı zamanda kapalı otopark ve 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri de bulunuyor. Daireler ise 2017 yılının sonlarında, Aralık ayında sahiplerine teslim edilecek.

Güncel konut projeleri arasında Esenyurt’ta YS Yaşar Suites de bulunuyor. İhtişamlı bir mimariyle dikkat çeken YS Yaşar Suites, 12 katlı tek bir bloktan oluşuyor. Projede toplam 145 konut ve 10 ticari birim mevcut. Kartal Dragos’ta ise Wloft Dragos konut projeleri 2017 bulunuyor. 350 metrekare arsa üzerine konuşlandırılan proje, çeşitli boyutlarda daire alternatifleri (74 ile 150 metrekare arası) içeriyor. Emlak haberleri arasında Muhteşem Yeni Yıl Konutları da bulunuyor. İstanbul’un kalbinde, Kadıköy’de yer alan konutların fiyatları 549 bin TL’den başlıyor ve peşinatları da 3 yıl sonra ödeniyor. Toplam 25 kattan oluşan konutlar, Bağdat Caddesi’yle Fenerbahçe Stadyumu’na da 500 metre uzaklıkta.

Güncel konut projeleri İstanbul Tuzla’da da Kriya Time ile devam ediyor. 3+1 daireler 390 bin TL’den başlarken, projenin yüzde 60’lık kısmı yeşil alandan oluşuyor. Ayrıca daireler de epey çeşitli ve 1+1, 2+1 ve 3+1 alternatifler mevcut. Bakırköy-Ataköy konut projeleri 2017 arasında ise Seaperl Ataköy bulunuyor. Sahile oldukça yakın olan ve 200 yıllık sakız ağaçlarıyla süslü konutlar, tüm binalardan deniz manzarası sunuyor. Ayrıca hemen yanında da 5 yıldızlı bir otel mevcut.

Emlak haberleri Küçükçekmece’de bulunan Nivo İstanbul’a da dikkat çekiyor. Nivo İstanbul’da 6 blok olacak ve 2018 yılında inşaatı tamamlanacak. Projedeki dairelerin ise boyutları 50 ile 147 m2 arasında değişim gösteriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir